Marka Gröne

Gröne jest najmłodszą w 28-letniej historii firmy marką produktów. Zbudowaliśmy ją z myślą o naszych najwierniejszych (najbardziej lojalnych) klientach. Linia produktów Gröne, a w szczególności agregaty malarskie, elektronarzędzia oraz akcesoria do nich to odpowiedź na oczekiwania, które zgłaszali nasi partnerzy w biznesie.

Siła Gröne wywodzi się z wieloletnich doświadczeń w branży budowlanej Grupy KAEM, która  specjalizuje się w  produkcji oraz sprzedaży głównie produktów malarskich marki HARDY Working Tools oraz taśm i folii ochronnych marki SCLEY.

Od 2016 roku konsekwentnie  budujemy portfolio wysokiej klasy agregatów malarskich, elektronarzędzi oraz akcesoriów skierowanych do profesjonalistów na rynku budowlanym. Bazujemy na własnym know how oraz doświadczeniu naszych kontrahentów.

Rozwijamy się nie tylko na rynku Polskim ale również w większości krajów Europy Środkowo- Wschodniej. Naszą ambicją jest dostarczanie urządzeń o wysokim stopniu bezawaryjności i wysokich  parametrach technicznych, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Poznaj GRÖNE

Ponad 300 miejsc dystrybucji

Znajdź dystrybutora